Свято Дня села Вільшана

Дата: 16.07.2018 15:36

12  липня  2018  року відбулося свято, присвячене Дню села Вільшана.

День села-це свято єднання. Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини.
День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави.

Нам  приємно,  що  розділити  радість  свята  до  нас  завітали  гості:

В. О. голови районної державної  адміністрації  Олексій  Іванович  Васильченко.

Голова  районної  ради  Іван  Володимирович  Нанка.

Вільшанський  сільський  голова  Михайло  Віталійович  Мельніков.

Керівник  підрозділу  соціальної  політики  східного  регіону  СТОВ  «Дружба-Нова»  Петро  Миколайович  Кривогуз.

Вони  привітали  жителів  і  гостей  села  зі  святом  та  нагородили  грамотами  та  подарунками:  Бабенко  В. Д.,  керівника  туристичного  гуртка Будинку  дитячо-юнацької  творчості  Ігоря  Миколайовича  Філатова., заступника  директора з навчально-виховної  роботи Вільшанської  загальноосвітньої  школи  1-3  ступенів Любов   Миколаївну  Криштоп, виховательку  дитячого  садка  «Ромашка»  Марину  Миколаївну  Паньову, завідуючого   господарством  ПП  «Натурсвіт»  Валерія Макаровича, пташницю Антоніну  Анатоліївну  Заїку,  працівників  СТОВ  «Дружба-Нова»  Молибога  Ігоря  Анатолійовича,Дудченка  Юрія  Григоровича.

Села, як і люди, мають свої біографії у кожного вона своя, тільки в селі людина може так близько спілкуватися із природою, розуміти її душею. Звичайно з кожним роком населеність сіл зменшується, молодь роз’їжається, але для всіх воно назавжди залишаться маленькою батьківщиною.

Свято продовжилося  святковим народнм гулянням, розважальною програмою, фаєр шоу, святковим феєрверком .

Свято  Дня  села  закінчилося,  але  приємні  спогади  залишаться  надовго.