Вільшанська громада
Недригайлівський район, Сумська область

МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ІНФОГРАФІКУ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

МіністерствоюстиціїУкраїнипрезентувалоінфографіку «Зарубіжнийдосвідборотьби з неплатникамиаліментів та Законопроект 8296», в якійпорівнюютьсяосновніположеннявітчизняного та іноземногозаконодавства у сферірегулюванняпроблемивиплаталіментів.

Як можнапобачити з інфографіки, боротьба з боржникамизісплатиаліментів у низціамериканських, європейськихкраїн та країн СНД передбачаєзначносуворішімеханізмивідповідальностінедобросовіснихбатьків, ніж в Україні. Наприклад, в Німеччинідіютьпримусовіроботи, конфіскація і продаж майна боржника на користьдитиниаботюремнеув’язненнястроком на 3 роки.  Позбавленняволізагрожуєзліснимнеплатникамаліментівтакож у США, Казахстані, Білорусі.

ТакожфахівціМін’юстувивчили й питаннярозміруаліментів у різнихкраїнах. Так, у Канадірозміраліментівскладає в середньому 45% сукупного доходу сім’ї.

Крімпитаньвідповідальності за несплатуаліментів та їхрозміру, з інфографікиможнадізнатися про побачення та усуненняперешкод у побаченні з дитиною, тимчасовийвиїзддитини за кордон та механізм контролю за цільовимвикористаннямаліментів у таких країнах, як США, Великобританія, Німеччина, Канада, Латвія, Ізраїль, Білорусь та Казахстан.« повернутися до списку новин