ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ СПРИЯЄ ПЛІДНІЙ ВЗАЄМОДІЇ

Дата: 15.06.2018 15:23

ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ СПРИЯЄ ПЛІДНІЙ ВЗАЄМОДІЇ

З метою вдосконалення процесу реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Сумщині, фахівці обласної юстиції шукають нові шляхи взаємодії з органами місцевого самоврядування
Напередодні, спеціалісти юстиції зустрілись з головами сільських та селищних рад Сумського району і обговорили можливості співпраці, адже разом значно простіше досягти поставленої цілі – підвищити правову грамотність та освіченість кожного громадянина і, як наслідок, сформувати нову правову культуру суспільства, в цілому.
Разом з тим, не забували опитувати мешканців сільських рад Сумського району щодо покращення процесу надання правової допомоги.
Знання – це вагомий інструмент впливу, тому завдання спеціалістів-правників – навчити громадян вміло ним користуватись.
Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» за посиланням: http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/