Вільшанська громада
Недригайлівський район, Сумська область

ДОЧЕКАЛИСЯ ВІД БАТЬКІВ СОЛІДНИХ КОШТІВ

ДОЧЕКАЛИСЯ ВІД БАТЬКІВ СОЛІДНИХ КОШТІВ
Державні виконавці міста Суми продовжують працювати над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває, відповідально й наполегливо захищаючи права найменших українців на отримання коштів від батьків – боржників по аліментах. 
У ситуації, коли батько заборгував дитині більше 40 тисяч гривень, працівники юстиції спрацювали професійно: проведено перевірку майнового стану боржника, накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно. Такі заходи вплинули на батька-боржника і він повністю сплатив належні його дитині кошти.
Після розмови з виконавцями, які детально пояснили обмеження, що можуть застосовуватися до батьків – боржників по аліментах, батько усвідомив, що поблажок не буде і сплатити борг доведеться. Суворий закон, але він справедливий щодо дітей, їхнього фінансового забезпечення. Отож, батько знайшов можливість і сплатив заборговані своїй дитині 34 тисячі гривень.
На часі – прийняття другого пакета документів у рамках закону #ЧужихДітейНеБуває. Його мета дуже благородна – маленькі наші громадяни мають право на вчасне отримання коштів від батьків, і ніяких преференцій ні чиновникам, ні депутатам не буде.« повернутися до списку новин