ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ ОБОВ'ЯЗОК У РОМНАХ НАГАДАЛИ БІЛЬШ СУВОРІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА

Дата: 30.05.2018 15:47

Спеціалісти юстиції Роменщини, а разом з ними родини і діти, які нарешті отримали кошти від батьків – боржників по аліментах, переконуються в ефективності нововведень до закону #ЧужихДітейНеБуває. Адже тільки загроза суттєвих обмежень примушує цю категорію батьків згадати про власних дітей і сплатити аліменти.

Три роки нерадивий батько не сплачував дитині аліменти, а коли побачив рішучі дії державних виконавців і зрозумів, що обмеження вплинуть на його життя, сплатив майже 20 тисяч гривень аліментів.

Такі ж суми перерахували і два інших батька, отримавши по 4 постанови від виконавців. Протягом тижня був і платіж майже 10 тисяч гривень, зроблений під впливом обмежень.

Зміни до закону, що захищає дітей, суттєво вплинули на батьків-боржників, але це справедливо, адже #ЧужихДітейНеБуває.

Більше того, за відгуками громадян, вони підтримують прийняття другого пакета законодавчих змін, які ще більше посилюють відповідальність за несплату аліментів. Бо все це робиться заради дітей – майбутнього України.