СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

Дата: 30.05.2018 15:46

Спеціалісти юстиції Глухівщини продовжують дієво працювати, застосовуючи норми закону #ЧужихДітейНеБуває. Завдяки новим, і як показує реальність, ефективним методам впливу на боржників по аліментах, діти отримують кошти від нерадивих батьків.

Майже 48 тисяч гривень заборгував доньці Інні та сину Івану  батько, який постійно уникав виконання цього обов’язку. Державні виконавці виявили, що на нього зареєстровано  транспортний засіб. Його й оголосили в розшук, а коли працівники поліції поставили авто на штрафмайданчик, батько сплатив борг у повному обсязі.

Не менш ефективно спрацьовує й постанова про обмеження виїзду за межі України. Завдяки їй отримали належні їм кошти  від батька донька Катерина та син Назарій – у сумі майже 23 тисячі гривень.

Ще одній неповнолітній Катеринці оголошений державними виконавцями в розшук транспортний засіб батька теж приніс сплату  майже 11- тисячної заборгованості зі сплати аліментів.

Органи юстиції продовжують впливати на батьків-боржників, щоденною роботою виконуючи закон #ЧужихДітейНеБуває.