АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Дата: 25.05.2018 14:14

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Продовжуючи реалізувати правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини надавали юридичні консультації представникам Липоводолинської районної організації ветеранів України.

Такі виїзди для юстиції вже стали традицією і мешканці Сумщини самостійно запрошують спеціалістів для надання фахової допомоги.

Найбільший інтерес у представників організації викликали питання щодо оформлення земельного паю, спадщини та переоформлення квартир.

Громадяни отримали вичерпні відповіді на свої питання, буклети з цікавою правовою інформацією та теплі емоції від спілкування з людьми, які щиро та професійно готові допомогти.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/.