ЖИТЕЛЯ ВЕЛИКОЇ ПИСАРІВКИ  ЗАКОН ЗМУСИВ СПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

Дата: 25.05.2018 10:06

Житель Великої Писарівки вирішив перевірити на собі дію Закону #ЧужихДітейНеБуває
Не стали вагомим аргументом для боржника-аліментника, щоб погасити накопичений борг, винесені обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю.
Однак, дія Закону не обмежується 4 постановами і державні виконавці без вагань звернулись до суду. Результат не змусив довго на себе чекати - горе-батька притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді 120 годин суспільно - корисних робіт.
Пересвідчившись, що державні виконавці не відступляться і Закон #ЧужихДітейНеБуває все-таки діє, боржник одразу перерахував дитині 30 тисяч гривень.
Нагадаємо, що Міністерством юстиції ініційована друга хвиля законодавчого посилення відповідальності неплатників аліментів.
Серед новацій - додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, автоматизований арешт їх коштів, кримінальна відповідальність за ухилення від відпрацювання боргу перед своїми дітьми на суспільно-корисних роботах, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борг перед дитиною.