Zero Waste School

Дата: 24.04.2018 14:31

Zero Waste School

19-21 квітня 2018 року команда «ЕкоВарта» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учні Кульбачна Євгенія, Гриценко Вікторія, Криворотенко Максим, Чміленко Вадим та педагог-організатор Токаренко Анна Володимирівна) взяла участь у триденному тренінгу від Благодійного фонду «Фонд Кличко» та «Coca-Сola Foundation» - «Zero Waste School». З-поміж 1680 шкіл команда нашої школи увійшла до 50 кращих і вирушили до м. Києва.

Протягом трьох днів команди пройшли тренінг з планування власного проекту, розглянули ризики, з якими можуть зустрітися виконавці, пройшли навчання з тимбілдингу та прослухали лекції про сортування сміття та планування проектного бюджету. Також команди готували трихвилинну презентацію себе, своєї школи та області.

По завершенню тренінгу команди мають провести відповідні заняття у своїх начальних закладах та проводити роз’яснювальну роботу про важливість сортування сміття та можливості заробітку на цьому.

Фото без опису          Фото без опису          Фото без опису