Обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас»

Дата: 23.03.2018 14:25

Обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

«Герої сучасності серед нас»

22 березня на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас». Представниця волонтерського руху «Лідер» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів учениця 10 класу Гриценко Вікторія (керівник – педагог-організатор Токаренко А.В.) захищала роботу «Нікому не здолать таких, як ти!» про випускника школи – учасника АТО – Манасяна Давида.

У формі публіцистичної розповіді з використанням мутильмедійного супроводу (фото Давида з зони АТО, відео каналів «1+1» та «5 канал») Гриценко В. описала шлях учасника АТО в зоні бойових дій.

З-поміж більш ніж сорока учасників робота Гриценко В. була визнана кращою, нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки України в Сумській області та цінними призами.

Фото без опису          Фото без опису          Фото без опису