ДИТЯЧІ МРІЇ МАЮТЬ ЗБУВАТИСЬ

Дата: 04.05.2018 11:40

ДИТЯЧІ МРІЇ МАЮТЬ ЗБУВАТИСЬ

Серія спроб нелегально виїхати за межі України закінчилась ганебним фіаско для жителя Охтирщини, що заборгував своєму синові понад 85 тисяч гривень.
Чоловік намагався перетнути кордон літаком, потягом, потім - автобусом, проте обмежувальна постанова державних виконавців і пильність прикордонників зробили свою справу – горе-батька залишили в Україні.
Разом з тим, відсутність матеріальної підтримки з боку колишнього чоловіка довгий час заважала мамі Данііла втілити в життя заповітну мрію сина – придбати баян і подарувати йому можливість продовжити навчатись справі, якою той щиро захоплюється. Так фахівці юстиції Сумщини допомогли втілити дитячу мрію і провчили безвідповідального батька, стягнувши всю заборгованість в повному обсязі.
Чужих дітей не буває!