Вільшанська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Новини

ЗЕМЛЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Дата створення: 14:27 13.08.2018

Консультує Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО

КРАСИВА ЦИФРА, ХАЙ БУДЕ КРАСИВИМ МАЙБУТТЯ

Дата створення: 14:25 13.08.2018

500 шлюб з початку року сьогодні зареєстрували у Зарічному відділі державної реєстрації актів цивільного стану міста Суми. Чоловіком і дружиною стали тендітна красуня-наречена і статний юнак.  Бажаємо молодому подружжю, щоб їхнє сімейне життя було яскравим і наповненим добрими емоціями, очі сяяли, а щастя іскрилось як шампанське у весільних келихах! Красиві дійства, чарівні пари, сповнені надій на щасливе майбуття, – така атмосфера щоразу панує, коли працівники органів реєстрації поєднують пари. Ще й благословляють на довге благополучне життя заради продовження роду нашого, українського. Якщо ж хтось не встиг подати заяву до бажаної дати, вони можуть зареєструвати шлюб, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який вже діє не лише в Сумах, а й в Тростянці і Ромнах. Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст!

МАГІЯ ТРЬОХ ВІСІМОК СТВОРИЛА НА СУМЩИНІ 50 НОВИХ РОДИН

Дата створення: 14:22 13.08.2018

Вона – з ніжністю в голосі погодилась стати вірною дружиною і люблячою мамою, а він – надійною підтримкою і опорою для неї та їх майбутніх дітей. В день, що поєднав в собі потрійний символ безкінечності, фахівці органів юстиції Сумщини почули сто заповітних «Так» від закоханих молодят. Сьогодні найбільше шлюбів зареєстровано в Сумах – 22, в Конотопі одружилося 9 пар, в Охтирці – 6, в Шостці та Лебедині – по 3. А ті, хто не встиг подати заяву за місяць до заповітної дати, скористалися зручним сервісом від Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» та стали чоловіком і дружиною в день трьох вісімок. До слова, для проведення урочистої церемонії одруження в експрес-форматі в нещодавно відкритому «Open Space» облаштована елегантна пишно вбрана зала. Всього у 2018 році «Шлюб за добу» уклали 299 пар закоханих. Даним сервісом можна скористатися вже в трьох містах області – Сумах, Тростянці і Ромнах. «Кожна пара хоче, щоб у день їхнього весілля все було особливим – навіть, числа в календарі. Нинішній рік став унікальним для всіх молодят, адже в ньому присутня цифра 8 – знак нескінченності. Тож нехай ніколи не закінчуються взаємна любов, повага, добробут і щастя в створених сьогодні сім’ях. Хай магічна дата буде нагадуванням для молодят про дані подружні обітниці», - зазначила очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Дата створення: 14:21 13.08.2018

Робоча мобільна група у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомогинапередодні працювала в Буринському районі.

СТРИВАЙ!

Дата створення: 11:04 08.08.2018

ЕЛЕКТРОННІ ТОРГИ ДОПОМОГЛИ ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ

Дата створення: 10:54 08.08.2018

Юстиція Сумщини активно працює над вирішенням проблеми заборгованості по заробітній платі.

ЗА НЕВЧАСНО СПЛАЧЕНІ АЛІМЕНТИ ПЕРЕДБАЧЕНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

Дата створення: 10:52 08.08.2018

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

ХОТІВ З ТРОСТЯНЦЯ ЗА КОРДОН – СПЛАТИВ 65 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ

Дата створення: 10:51 08.08.2018

Житель Тростянця неабияк здивував і водночас порадував свою колишню дружину, адже погасив аліментну заборгованість, що сягнула 65 тисяч гривень, хоча постійно скаржився на відсутність коштів.

НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Дата створення: 10:50 08.08.2018

Виконувати роботу якісно, досягати вершин неможливо без постійного поповнення знань. Управління державної реєстрації обласної юстиції використовує для цього дієву форму – семінарські заняття. З державними реєстраторами Сумського району та міста Суми, а також з акредитованими суб’єктами, що працюють в області проведено чергове навчання, під час якого розглянуто проблемні питання, які виникають під час державної реєстрації нерухомості та останні зміни, внесені до законодавчих актів. Особливу увагу приділено аналізу нового Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, обговорено напрацювання єдиної практики по застосування законодавства у вищезазначеній сфері. «У нашій роботі неможливо обійтися без постійного підвищення кваліфікації реєстраторів, – говорить заступник начальника управління юстиції з питань державної реєстрації. – Це вимога часу, а ще налаштованість на ефективну роботу заради позитивних результатів.» Обговорили алгоритм дій у Державному реєстрі речових прав з урахуванням змін до Порядку ведення Державного реєстру прав та звернули увагу присутніх на необхідність повного та змістовного зазначення підстав прийняття рішення про відмову у проведенні державної реєстрації.  У ході заходу організаторами було надано вичерпні відповіді на запитання, які цікавили державних реєстраторів. Доповнили свою розповідь інформаційними матеріалами з актуальних питань.

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Дата створення: 10:48 03.08.2018

Сьогодні мобільна група у складі фахівців юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавала юридичні консультації для жителів Ободівської та Павлівської сільських рад, що на Білопільщині.