ЗАСТУПНИК МІНІСТРА І СТУДЕНТИ-ЮРИСТИ СУМСЬКИХ ВИШІВ: ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ

Чергова зустріч у ході робочого візиту на Сумщину заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко – спілкування з потенційними колегами в недалекому майбутньому – студентами-правниками сумських вишів. В ошатній залі Конгрес-центру Сумського державного університету запанувала атмосфера зацікавленості і налаштованості на діалог.  Світлана Глущенко зазначила, що працювати у команді реформаторів, команді людей, які прагнуть позитивних змін і готові їх упроваджувати – велика честь і обов’язок. Органи юстиції зацікавлені у професіоналах нової генерації, амбітних, мислячих і креативних. І сьогодні у Мін'юсті працює так званий соціальний ліфт, молодь може подавати заявки на стажування і роботу. Всі посади заповнюються через конкурсний відбір, який відбувається відкрито і прозоро. Керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун, вітаючи майбутніх спеціалістів, зазначила, що для студентів зустрічі з фахівцями у подібному форматі, безперечно, корисні. Між студіюванням професійної літератури юнакам та дівчатам цікаво поспілкуватись з людиною, яка власним прикладом переконує і додає їм впевненості у правильності обраної професії, її перспективності і важливості для суспільства.

15:09 29.01.2019

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ВІД ЮСТИЦІЇ АКТИВНО ІНФОРМУЄСУМСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» «ПравовийMessageBox», котрий вже полюбився школярам і став їм добрим помічником, відвідав ще один навчальний заклад – Сумську спеціалізовану школу № 3 імені Морозова, де правова підтримка від Мін'юсту працюватиме продовж цього тижня.

15:08 29.01.2019

СКАЖИ «ТАК»! У ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Незабаром 14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання. За допомогою проекту Міністерства юстиції України «Кохання поза часом 2019» в цей день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до визначених відділів державної реєстрації заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день. Запрошуємо бажаючих в День закоханих подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, зареєструвати шлюб, відсвяткувати ювілей весілля чи заручини до наступних відділів державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області:

15:06 29.01.2019

ПРАВО СПАДКУВАННЯ В РАМКАХ «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ» ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НИЖНЬОЇ СИРОВАТКИ

В рамках соціально-педагогічної послуги «Університет ІІІ віку» фахівці юстиції разом з працівниками територіального центру Сумського району зустрілися з пенсіонерами, щоб допомогти їм з вирішенням нагальних правових проблем, зокрема проконсультувати щодо особливостей порядку спадкування.

15:06 25.01.2019

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ПЕРЕДАЛА ДО СУМСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ УНІКАЛЬНІ МОНЕТИ

У ході робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко відбулася передача старовинних монет до Сумського обласного краєзнавчого музею.

11:08 25.01.2019

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА І СТУДЕНТИ-ЮРИСТИ СУМСЬКИХ ВИШІВ: ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ

16:36 24.01.2019

РЕГІОНАЛЬНИЙ АЛІМЕНТНИЙ ШТАБ: ПРОДОВЖУЄМО ВАЖЛИВУ СПРАВУ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Робочий візит заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко на Сумщину видався продуктивним і насиченим – після засідання регіонального зарплатного штабу, настала черга й аліментного, адже фокус уваги Міністерства юстиції з цього питання не знімається.

16:34 24.01.2019

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ЗАРПЛАТНОГО ШТАБУ СУМЩИНИ РАЗОМ З ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА

Під час робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко на Сумщину відбулось відкрите засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

16:32 24.01.2019