АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Фахівці юстиції тацентру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, реалізуючи загальнонаціональний право?просвітницький проект Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО?!», продовжують надавати адресну безоплатну правову допомогу різним верствам населення.

13:46 05.02.2019

ПОДРУЖЖЯ СУМЧАН ВІДСВЯТКУВАЛО ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ

Півстоліття разом… як колись пообіцяли один одному молоді і натхненні закохані - за руку крізь біди і радості. Позаду – шалений вир життєвих подій і вагомий досвід у боротьбі з різними негараздами, а попереду – не менш амбітні плани і бажання.  Микола Петрович і Тамара Андріївна хвилюються і ніжно дивляться в очі один одному, готуючись повторити свої весільні обітниці через…50 років! Мабуть, коли через половину століття подружнього життя поряд з тобою кохана людина, а за спиною – вже дорослі діти, онуки і, навіть, правнуки - це неабияка радість і щастя. Завдяки сервісам Мін'юсту, закохані навіть через багато років можуть яскраво відсвяткувати #ДеньНародженняКохання. Нехай започаткована сьогодні традиція святкувати золоте весілля в колі великої дружньої родини передається молодому поколінню, а дерево роду поповнюється новими нащадками.

14:00 04.02.2019

ПРО ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Фахівцями Головного територіального управління юстиції в Сумській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості. Присутнім надали інформацію про те, як виконується рішення про стягнення аліментів, які санкції можуть бути застосовані до боржника. Повідомили, що відповідно до закону, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії "А" або "Б", також подає до конкурсної комісії заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців.  Якщо особа не працює і є боржником зі сплати аліментів, вона може отримати інформацію про вакансії та допомогу у працевлаштуванні на офіційному сайтіі Державної служби зайнятості - www.dcz.gov.ua, у центрі зайнятості та у державного виконавця.

13:58 04.02.2019

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ГРУПИ ВКОТРЕ ДОВОДИТЬ ЇЇ НЕОБХІДНІСТЬ

Фахівці юстиції разом з працівниками центру з надання безоплатної правової допомоги вкотре розгорнули діяльність мобільної групи, робота якої вже полюбилась громадянам Сумщини і стала їм добрим правовим помічником. На цей раз спеціалісти завітали до жителів Низівської та Бездрицької сільських рад.

13:56 01.02.2019

ПРО РОБОТУ ЮРИСТА МАЙБУТНІМ ФАХІВЦЯМ

Фахівцями обласної юстиції було проведено лекцію для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з питань роботи державної виконавчої служби, нотаріату та протидії корупції.

13:55 01.02.2019

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – АПЕНДИКС СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

Фахівці юстиції Сумщини, активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», продовжують навчати молодь протидіяти ганебному явищу сучасності - торгівлі людьми.

13:53 01.02.2019

ДОПОМОГА У ПОШУКАХ РОБОТИ НЕПРАЦЮЮЧИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ

До надання допомоги у пошуках роботи непрацюючим громадянам долучилася і юстиція Сумщини. Фахівцями, в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проектуМіністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

13:52 01.02.2019

МЕМОРАНДУМИ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ПОКРАЩЕННЯ СИТУАЦІЇ ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ БОРЖНИКАМИ

Напередодні Мін'юст розпочав наступний етап кампанії зі стягнення заборгованості  зі сплати аліментів. Мова йде про підписання меморандумів щодо співробітництваз Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці. Завдяки цим крокам з’являться нові інструменти для можливостей отримання офіційних доходів батьків, що в подальшому призведе до погашення аліментних боргів.

15:14 30.01.2019