ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», завдяки якому запобігання цькуванню в Україні вийшло на новий рівень.

15:51 17.01.2019

ІНФОРМУВАННЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Фахівцями юстиції, в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

15:50 17.01.2019

ДЛЯ 61 НЕРОЗДЕРЖАВЛЕНОГО ЗМІ НА СУМЩИНІ НАСТУПИВ ДЕДЛАЙН

Юстицією Сумщини прийнято 61 рішення про визнання недійсними свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масовоїі iнформації.  Роздержавлення засобів масовоїі iнформації, тобто виведення зі складу їх співзасновників органів державної влади і місцевого самоврядування, відбувалося згідно законодавства у два етапи, починаючи з 2016 року.

11:24 16.01.2019

ПОЧАТОК РОКУ ВІДЗНАЧИВСЯ СПЛАТОЮ БАТЬКАМИ ЧИМАЛИХ СУМ АЛІМЕНТІВ

Посилена відповідальність за несплату аліментів, передбачена законом #ЧужихДітейНеБуває,в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», вже рік змушує батьків сумлінніше ставитися до своїх обов’язків і як результат – 140 мільйонів гривень отримали діти Сумщини.

11:22 16.01.2019

В НОВУ ЧВЕРТЬ БЕЗ АГРЕСІЇ ТА НАСИЛЬСТВА

Сідаючи за парти після шкільних канікул, кожен школяр повинен пам’ятати про основні правила поведінки, які відтепер передбачені не тільки моральними нормами, а ще й прописані в законі.

11:37 14.01.2019

ПОНАД 136 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ СУМЩИНИ

На сьогодні, вже понад 136 мільйонів гривень аліментів отримали діти Сумщини завдяки ініційованому Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває. Історії стягнень та перерахувань державними виконавцями коштів найрізноманітніші.

08:32 10.01.2019