ЗАКОН#ЧужихДітейНеБуває АКТИВНО ПРАЦЮЄ НА СУМЩИНІ

«Відмовився від популярності» - чоловік з Глухівщини сплатив 12 тисяч аліментного боргу перед власною дитиною, коли його ім’я потрапило до Єдиного реєстру боржників аліментів, так званої #ДошкиГаньби.

14:39 23.01.2019

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ПРИБУВ ДО СУМСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 2

Активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», «ПРАВОВИЙ MessageBox», який вже полюбився школярам і став для них товаришем, перебуватиме на цьому тижні у Сумській спеціалізованій школі № 2 ім. Д. Косаренка.

08:35 23.01.2019

БІЛЬШЕ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ СИНА ВЛАДИСЛАВА

Вже майже рік закон з народною назвою #ЧужихДітейНеБуває успішно працює та приносить свої результати. Держані виконавці з його допомогою стягують заборгованість з батьків, які роками не переймалися сплатою аліментів власним дітям.

08:37 22.01.2019

НА СУМЩИНІ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НЕ РАДЯТЬ ДІТЯМ ПОВОДИТИСЯ АГРЕСИВНО

Для того, щоб надати дітям інструменти, які допоможуть їм краще взаємодіяти з однолітками та справлятися зі своїми емоціями, фахівці юстиції, в межах  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», протягом тижня проводили по всій області зустрічі з учнями та вчителями на тему булінгу.

10:44 21.01.2019

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: УЧНЯМ ПРО ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ЩОДО НАСИЛЬСТВА

Фахівці юстиції, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», провели тематичній урок «Стоп насильство» для учнів Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну. Під час заходу присутні були проінформовані про зміни Кримінального кодексу України щодо домашнього насильства, які днями набули чинності.

10:30 21.01.2019

ПРАВОВА «ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ ЗАКОНУ, ПРАВА І МОРАЛІ»

Напередодні у Сумській бібліотеці-філії № 14 відбувалася правова «Подорож країнами Закону, Права і Моралі» для учнів 8-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23. Не залишились осторонь і фахівціюстиції Сумщини.

10:29 21.01.2019

ЦИФРИ, У ЯКИХ ВІДДЗЕРКАЛЮЄТЬСЯ ЖИТТЯ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Юстиція Сумщини, зокрема й органи державної реєстрації актів цивільного стану, вже підбили підсумки своєї роботи за минулий рік. У цифрах про народжуваність, одруження, зміну імені, і, на жаль, про смертність – віддзеркалюються процеси, які відбуваються у житті тих чи інших регіонів. У цифрах – не тільки підсумки, а й погляд на перспективу, нові завдання.

14:10 18.01.2019