МАЄШ БОРГИ ПО АЛІМЕНТАХ – ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ НЕ ОЧІКУЙ

Мешканцям Сумської області, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначатиметься. Дані вимоги передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807.

15:28:05 16.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

13:04:34 16.10.2019

ДВОХ САМОВПЕВНЕНИХ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ БУЛО ПОКАРАНО ЗА ЗУХВАЛЕ СТАВЛЕННЯ ДО БАТЬКІВСТВА

Розлучення часто дає поштовх, що знижує рівень відповідальності у батьків перед дитиною. Так починають виникати штучні перепони, які стають на заваді своєчасної виплати аліментів та, як наслідок, сприяють зростанню заборгованості.

10:25:50 15.10.2019

НА СУМЩИНІ МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ ДІТЕЙ РОКАМИ НЕ ОТРИМУВАЛИ ВІД БАТЬКІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

З початку 2019 року завдяки ініційованому Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває близько 15 тисяч маленьких сумчан, яких батьки роками залишали без економічної підтримки, отримали 130 мільйонів гривень аліментів. Такий показник демонструє ефективність важелів впливу чинного законодавства, а найголовніше – молоде покоління отримає заборговані їм гроші.

11:23:27 11.10.2019

«ТЕРИТОРІЯ ВПЕВНЕНОСТІ» ВЧИТЬ ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ ТА НАЛАГОДЖУВАТИ СТОСУНКИ У КОЛЕКТИВІ

Неформальний та пізнавальний захід від фахівців юстиції Сумщини «Територія впевненості», який успішно зарекомендував себе під час Всеукраїнського тижня протидії булінгу, продовжує отримувати запрошення від сумських шкіл.

09:21:16 11.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

14:11:59 09.10.2019

«ПРАВОВИЙ Messagebox» ЗАПРАЦЮВАВ У КАДЕТСЬКОМУ КОРПУСІ

Загальнонаціональний проєкт «Я МАЮ ПРАВО!» увібрав велику кількість інформації, яка була розподілена по кампаніях. Завдяки актуальній інформації, громадяни мають змогу у доступній формі зрозуміти, як вирішити ту чи іншу проблему.

11:06:35 09.10.2019