БАЖАННЯ БАТЬКА ПОЇХАТИ ЗА КОРДОН НАПОВНИЛО БЮДЖЕТ РОДИНИ НЕСПЛАЧЕНИМИ КОШТАМИ

Зневага до потреб дитини викликає осуд оточуючих та провокує настання небажаних наслідків. Одним з найчастіших проявів ігнорування інтересів дитини є несплата аліментів, яка занурює родини у фінансові прірви.

10:55:16 08.11.2019

СУБСИДІЯ КОШТУВАЛА МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Субсидія – грошова допомога, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Проте не всі громадяни можуть отримати таку фінансову підтримку від держави – мешканцям Сумщини, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначається.

10:12:01 07.11.2019

30-РІЧНИЙ ЛИСТОПАД ЗАСЯЯВ ЧИСТИМИ ПЕРЛИНАМИ

Обряди ювілейних весіль, що проводяться у відділах реєстрації актів цивільного стану Сумщини, зачаровують своєю красою і неповторністю моменту, коли подружжя знову повертаються у день народження своєї родини.

13:54:25 06.11.2019

ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ – ЧЕРГОВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ВИКОРІНЕННЯ РЕЙДЕРСТВА

Законопроєкт № 1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», який набув чинності 2 листопада 2019 року, встановлює ряд дієвих антирейдерських запобіжників. Документ не тільки чітко визначає лімітовані повноваження державних реєстраторів, а й містить категоричні методи боротьби з рейдерством. Основні положення закону:

13:51:52 05.11.2019

ОБМЕЖЕНІ ПРАВА ЖИТЕЛЯ ЛЕБЕДИНЩИНИ СТАЛИ ГАРАНТІЄЮ ПОВЕРНЕНОГО 57-ТИСЯЧНОГО БОРГУ

На жаль, розлучення батьків Дениса на Лебединщині стало однією із причин, які порушили економічні права малолітнього сина. Батько залишив родину та понад 2 роки не згадував про життя хлопця.

08:52:28 05.11.2019

НА СУМЩИНІ МАТІР-ВТІКАЧКУ НАЗДОГНАЛИ СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ

З початку 2019 року на користь дітей Сумщини фахівці юстиції стягнули понад 140 мільйонів гривень аліментів. Здебільшого ці кошти надходили після обмеження боржників у правах, проте близько 300 тисяч гривень аліментів надійшли після відпрацювання батьками суспільно корисних робіт.

08:54:02 04.11.2019

ЯК СТАТИ ГРОМАДСЬКИМ РАДНИКОМ?

Фахівці юстиції Сумщини в рамках правопросвітницької кампанії «Громадські радники», яка реалізується в межах загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», інформують громадян як стати громадськими радниками – першою точкою доступу до правосуддя для жителів сіл та невеликих міст.

15:51:09 01.11.2019

У КИШЕНЯХ БАТЬКІВ-АЛІМЕНТНИКІВ СУМЩИНИ ЗНАЙШЛОСЬ БІЛЬШЕ 140 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Досвід багатьох неплатників аліментів показує, що залишений на потім батьківський обов’язок здатний спричинити раптові труднощі та кардинально змінити життєві плани. Відновлювати права дітей допомагають санкції закону #ЧужихДітейНеБуває, який ініційований Мін’юстом.

10:52:43 01.11.2019

БАГАТОРІЧНЕ ІГНОРУВАННЯ ПОТРЕБ ДИТИНИ КОШТУВАЛО СУМЧАНИНУ 64 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ

Утримання неповнолітніх дітей – обов’язок, який батьки повинні виконувати незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі, чи ні. Статус подружжя не впливає на збільшення або зменшення обсягу потреб чада, які завжди мають бути вчасно задоволеними.

11:04:42 31.10.2019