A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вільшанська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Управління юстиції інформує

СТРАХ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗМУШУЄ ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

На Буринщині батько Іван протягом двох років накопичував заборгованість перед своєю дитиною, а тепер завдяки обмежувальним постановам, передбаченим законом #ЧужихДітейНеБуває, він вимушений був сплатити більше 25 тисяч гривень аліментів та фінансові санкції у розмірі 30% від суми боргу, а також 10% виконавчого збору.

15:08 31.10.2018

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ СТАЛИ ДІЄВИМ МЕТОДОМ ДЛЯ ПОГАШЕННЯ АЛІМЕНТНИХ БОРГІВ ДИТИНІ

Тростянчанин Олександр заборгував своїй дитині понад 40 тисяч гривень аліментів. Ця історія могла б тривати дуже довго, адже чоловік ніде не працював та майна не мав. Але сьогодні держава має дієвий механізм, який у народі назвали дуже просто: «бери мітлу, замітай вулиці і так заробляй на свою дитину».

16:07 30.10.2018

СУМСЬКИМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ – ПРО ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Напередодні представники Координаційної ради молодих юристів при юстиції Сумщини провели заняття в Сумському відділі поліції щодо механізмів запобігання та протидії домашньому насильству. Разом з дільничними офіцерами поліції та працівниками ювенальної превенції говорили про проблемні питання, що виникають під час реагування на факти вчинення домашнього насильства. Окреслили основні проблеми у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, психологічні аспекти насильства в сім’ї, особливості роботи з постраждалими та кривдниками і визначили можливості співпраці в даному напрямку.

08:41 29.10.2018

УРОКИ #ЗупинимоДомашнєНасильство ДЛЯ УЧНІВ СУМСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ

Фахівці обласної юстиції для учнів навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» провели урок #ЗупинимоДомашнєНасильство. Дітям розповіли, що є домашнім насильством та хто є постраждалими, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набув чинності 7 січня 2018 року. Також учнів проінформували, куди має право звернутися постраждала особа для того, щоб державні органи змогли зреагувати, припинити насильство та усунути загрозу таких повторних дій, а також про заходи, які можуть бути застосовані до кривдника. Окрім того, поговорили про проблему булінгу та про нещодавно підтриманий Верховною Радою у першому читані законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Зустріч зацікавила дітей, вони активно спілкувалися з фахівцями юстиції на тему своїх прав та обов’язків, а також щодо булінгу та відповідальності за його вчинення. Юстиція завжди слугує дітям інформером з найактуальніших питань для того, щоб їх проблеми, у тому числі і проблеми домашнього терору та шкільного насильства, не замовчувалися і мали шляхи вирішення.

10:05 26.10.2018

СУМЧАНИН ПРИМУСОВО СПЛАТИВ СВОЇЙ ДИТИНІ ПОНАД 113 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Житель Сум під впливом Закону #ЧужихДітейНеБуває та примусових заходів державних виконавців сплатив своїй дитині майже 76 тисяч гривень. Разом з тим, враховуючи кількарічну несплату відповідно до норм ІІ пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває йому було нараховано 50 % штрафу. Так чоловік «поплатився» за свою батьківську байдужість аж 113 тисячами гривень. Даний Закон запровадив цілу низку додаткових важелів впливу на недобросовісних батьків, зокрема, систему фінансових санкцій. Так, за 1 рік несплати буде нараховано 20 % від суми боргу, за 2 роки – 30%, за 3 і більше років – вже 50 %.  Батьки-аліментники повинні розуміти, що попри відсутність коштів, небажання платити чи байдуже ставлення до власної дитини, вони все одно свій обов’язок виконають, хай навіть примусово.  Не платиш синові чи доньці аліменти? Окей, додамо ще й штрафні санкції. Закон – один для всіх!

10:04 26.10.2018

КОРИСНІ ЗНАННЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПРЕЗЕНТОВАНІ В ЦІКАВІЙ ФОРМІ

Для того, щоб донести дітям правову інформацію у зручній та цікавій для них формі, юстицією Сумщини був створений пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox». В ньому знаходяться буклети з корисною та актуальною інформацією: як протидіяти булінгу та домашньому насильству, а також про порядок виїзду дітей за кордон з одним з батьків. Такий інформаційний товариш дуже полюбився учнями. Він із тижня в тиждень переходить від школи до школи і за сім днів фахівці юстиції поповнюють його майже тисячею буклетів. На цьому тижні пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox» зупинився в Сумському закладі загальної середньої освіти № 26. І на цьому тижні учні матимуть змогу отримати корисну для себе інформацію. Окрім того, в буклетах міститься номер телефону - 0 800 213 103, за яким кожен може звернутися для отримання безкоштовної правової допомоги. Юстиція – відкрита для людей!

10:03 26.10.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь