ПОНАД 136 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ СУМЩИНИ

На сьогодні, вже понад 136 мільйонів гривень аліментів отримали діти Сумщини завдяки ініційованому Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває. Історії стягнень та перерахувань державними виконавцями коштів найрізноманітніші.

08:32 10.01.2019

ПЕРШІ НОВОРІЧНІ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ В ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ НА СУМЩИНІ

Під новорічний передзвін, зі щирими побажаннями гарної долі новонародженим громадянам країни та їхнім батькам працівники юстиції Сумщини видали 23 свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках області. Ця послуга, що стала вже доброю традицією для юстиції, продовжує користуватися популярністю у батьків, адже вона зручна і комфортна. І це підтверджують цифри. За 2018 рік 80 % свідоцтв про народження від загальної кількості виданих перших документів малюкам всієї області видано в пологових будинках Сумщини. Нагадуємо, завдяки Міністерству юстиції України в пологовому будинку можна не лише отримати свідоцтво про народження дитини, а й подати документи для реєстрації її місця проживання. Разом з тим, за бажання матусі, спеціалісти юстиції можуть надати фахову допомогу щодо порядку отримання соціальної допомоги. Юстиція – відкрита для людей!

08:28 08.01.2019

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПОЛИЦЯХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Юстиція Сумщини до центральної книгозбірні міста – Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки – передала нові інформаційні матеріали, щоб з ними щодня могли ознайомлюватися тисячі відвідувачів. Нові матеріали, підготовлені фахівцями Міністерства юстиції України та його обласного територіального управління, з актуальними роз’ясненнями щодо протидії домашньому насильству та булінгу, поділу спільного майна подружжя; інформація про нові інструменти боротьби з рейдерами, роботу сімейних радників, новий формуляр заяви, оприлюдненої Європейським судом з прав людини, сервіс Міністерства юстиції «Шлюб за добу» – стануть хорошим доповненням до постійно діючих виставок на правову тему. Варто додати, що Сумська обласна універсальна наукова бібліотека є постійним партнером юстиції Сумщини. На її полицях постійно оновлюється інформація на правову тематику. Відвідувачі бібліотеки можуть завжди ознайомитися з напрямками загальнонаціонального правопростівницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

13:35 04.01.2019

ПЕРШІ НОВОРІЧНІ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ В ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ НА СУМЩИНІ

Під новорічний передзвін, зі щирими побажаннями гарної долі новонародженим громадянам країни та їхнім батькам працівники юстиції Сумщини видали 23 свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках області.

08:15 04.01.2019