БОРОТИСЯ З БУЛІНГОМ ПО РІЗНОМУ

В Тиждень правових знань на Сумщині вчителі, студенти педагогічного університету та фахівці юстиції організували зустріч на якій окреслили напрямки подальшої роботи у вирішенні дитячих проблем. В процесі обговорили ідею створення скриньки довіри для учнів в яку кожна дитина зможе покласти лист з переліком своїх проблем, а дорослі вже зможуть допомогти з ними розібратися та розробити напрямки для їх подолання. Багато уваги приділили реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на подолання дитячих проблем як в шкільному середовищі так і проблем домашнього насильства. Також повідомили номер телефону безкоштовної правової допомоги -  0 800 213 103, який може стати в нагоді кожному.

13:45 09.10.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЄ: СПЛАТИ АЛІМЕНТИ – НЕ ЧЕКАЙ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

Мешканець міста Тростянецьмайже на рік забув про свого шестирічного сина, який мешкає в неспокійномуМар'їнському районі Донецької області, і за цей час заборгував аліментів на суму 13 тисяч гривень.Після того, як державний виконавець попередив чоловіка про неминучі наслідки, якщо залишити ситуацію без виправлення, той не вагаючись погасив заборгованість.

13:42 05.10.2018

У ЦЕНТРІ УВАГИ – КОНКРЕТНІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Конкретна ситуація стала приводом для позачергового засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя. Його очільник – голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, та члени штабу: керівники юстиції Сумщини, правоохоронних органів, управління Держгеокадастру розглядали звернення, що стосується відновлення прав на земельну ділянку ТОВ «Міжрегіональний центр фондових технологій».

13:10 03.10.2018

ІНФОРМУВАЛИ СТУДЕНТІВ СумДУ

Юстиція Сумщини у поширенні правової інформації не знижує активності. На часі – просвітницька робота у студентських колективах вищих навчальних закладів, що розпочалася зустрічами у стінах Сумського державного університету, яка супроводжується важливими темами – «Як протидіяти булінгу?» та «Вимагають хабара за іспит чи навчання?». Яскраві інформаційні матеріали, зацікавлений діалог – ефективне спілкування з молоддю, без сумніву, дасть позитивний результат. Студентство – активне, небайдуже, з прагненням реалізувати себе в рідній країні, зможе допомогти своїм молодшим товаришам подолати булінг та викорінити проблеми хабарництва у вишах. Знаннями про ці явища та методи протидії, ми наближаємо бажаний результат – розвинена правова держава.

13:03 01.10.2018