ЦИФРИ, У ЯКИХ ВІДДЗЕРКАЛЮЄТЬСЯ ЖИТТЯ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Юстиція Сумщини, зокрема й органи державної реєстрації актів цивільного стану, вже підбили підсумки своєї роботи за минулий рік. У цифрах про народжуваність, одруження, зміну імені, і, на жаль, про смертність – віддзеркалюються процеси, які відбуваються у житті тих чи інших регіонів. У цифрах – не тільки підсумки, а й погляд на перспективу, нові завдання.

14:10 18.01.2019

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», завдяки якому запобігання цькуванню в Україні вийшло на новий рівень.

15:51 17.01.2019

ІНФОРМУВАННЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Фахівцями юстиції, в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

15:50 17.01.2019

ДЛЯ 61 НЕРОЗДЕРЖАВЛЕНОГО ЗМІ НА СУМЩИНІ НАСТУПИВ ДЕДЛАЙН

Юстицією Сумщини прийнято 61 рішення про визнання недійсними свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масовоїі iнформації.  Роздержавлення засобів масовоїі iнформації, тобто виведення зі складу їх співзасновників органів державної влади і місцевого самоврядування, відбувалося згідно законодавства у два етапи, починаючи з 2016 року.

11:24 16.01.2019

ПОЧАТОК РОКУ ВІДЗНАЧИВСЯ СПЛАТОЮ БАТЬКАМИ ЧИМАЛИХ СУМ АЛІМЕНТІВ

Посилена відповідальність за несплату аліментів, передбачена законом #ЧужихДітейНеБуває,в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», вже рік змушує батьків сумлінніше ставитися до своїх обов’язків і як результат – 140 мільйонів гривень отримали діти Сумщини.

11:22 16.01.2019

В НОВУ ЧВЕРТЬ БЕЗ АГРЕСІЇ ТА НАСИЛЬСТВА

Сідаючи за парти після шкільних канікул, кожен школяр повинен пам’ятати про основні правила поведінки, які відтепер передбачені не тільки моральними нормами, а ще й прописані в законі.

11:37 14.01.2019