У СУМАХ РОЗПОЧАЛО РОБОТУ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ, ЯКЕ ПОЄДНАЛО ТРИ ОБЛАСТІ

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) – новий державний орган, який поєднав Сумську, Полтавську та Чернігівську області. Центром консолідації територіальних управлінь юстиції зазначених регіонів стало місто Суми. Подібні структурні зміни були обумовлені низкою факторів, серед яких є оптимізація системи територіальних органів Міністерства юстиції, покращення контролю за їхньою роботою, забезпечення ефективного виконання покладених на Міністерство завдань та раціональне використання державних ресурсів. Очолила Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун (Iryna Svystun). Досконале знання роботи органів юстиції, вміння критично мислити, чітко та зрозуміло окреслювати напрями роботи, а також успішне професійне зростання від спеціаліста до керівника обласного управління юстиції стали запорукою її перемоги у виваженому, прозорому та фаховому конкурсному відборі на посаду начальника нового управління. «Перший крок до глибинних перетворень в системі юстиції зроблено, – говорить Ірина Свистун. – Міжрегіональні управління – це новий імідж юстиції, більш високий рівень відповідальності і концентрації зусиль для того, щоб досягати успішних результатів у нашій роботі та забезпечити якісне і комфортне надання послуг громадянам». Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) здійснює свою діяльність за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28; телефон/факс (0542) 66-19-48, 66-19-36.

11:32:54 16.12.2019

ЗАВДЯКИ «СЕТАМ» ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ БУЛО ПОВЕРНУТО МАЙЖЕ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ

Бувають випадки, коли навіть факт відкриття виконавчого провадження не спонукає боржника виконати свій обов’язок  щодо погашення заборгованості перед стягувачем. У таких ситуаціях справу допомагають вирішити правові механізми, котрі позитивним чином впливають на розв’язання непорозумінь.

08:38:19 11.12.2019

РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СУМЩИНИ ДОПОМОГЛА БОРЖНИКАМ ПОВЕРНУТИ У РОДИНИ 372 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ

Неплатоспроможний спосіб життя, відсутність майна, а також небажання виховувати свою дитину – головні причини для притягнення безвідповідальних батьків до адміністративної відповідальності. Подібний спосіб стимулювання дорослих до виплати аліментів багаторазово демонстрував свою дієвість.

11:41:39 09.12.2019

БІЛОПІЛЬЧАНИН ЧЕРЕЗ БОРГИ ТАК І НЕ ОТРИМАВ ГРОШІ ЗА ПАЙ

Якщо маєш борги, то твої доходи, майно та права завжди знаходяться в небезпеці. Неплатники ризикують швидко розпрощатися не лише з матеріальними благами, а й власними свободами. Саме так сталося з мешканцем Білопільського району.

10:42:11 05.12.2019

НЕОБАЧНІСТЬ ЦІНОЮ ПОНАД 13 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Під час патрулювання працівник поліції з власної необережності втратив портативну радіостанцію, проте компенсувати її вартість не збирався, а згодом взагалі звільнився з правоохоронних органів. Для відшкодування матеріальної шкоди було подано позов до суду, який згодом задовольнили, тим самим зобов’язавши відповідача повернути 13 тисяч гривень.

09:44:23 04.12.2019

40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ СПРОСТИЛИ ЖИТТЯ 6 ЧЛЕНАМ РОДИНИ

Розлучившись із чоловіком, багатодітна мати на Роменщині мусила сама виховувати 4 дітей. Такий несправедливий розподіл обов’язків зовсім не бентежив батька, завдяки чому він мав вдосталь часу та засобів необхідних для задоволення власних потреб.

09:46:46 02.12.2019

ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС, ПОЄДНАВШИ СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ВИСОКУ ПРОФЕСІЙНІСТЬ

Сьогодні, для якісного та зручного отримання послуг створюються офіси європейського зразка, одним із яких є «Центр виконання рішень». Подібне оновлення вже оцінило багато мешканців нашого міста.

14:47:04 29.11.2019

БОРЖНИКИ СУМЩИНИ СПЛАТИЛИ СВОЇМ ДІТЯМ 158 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

У деяких випадках аліменти – це єдина ланка, що об’єднує членів родини, де чоловік та дружина припинила стосунки. Добробут дитини зобов’язує батьків заплющувати очі на особисті образи та працювати однією командою.

10:49:42 29.11.2019