БУЛІНГ НЕ ПРИТАМАННИЙ СИЛЬНІЙ ОСОБИСТОСТІ

Тиждень, спрямований на протидію булінгу в межах інформаційної кампанії, розгорнутої в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», скерував фахівців юстиції Сумщини до спортивних шкіл та гуртків області.

15:29 18.02.2019

ПОДАРУНОК У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ – ПРОПОЗИЦІЯ РУКИ І СЕРЦЯ

Наважитися зробити пропозицію коханій людині в особливий, неймовірно сонячний день, коли аромат кохання витає навіть у повітрі, та почути у відповідь омріяне «Так». На Тростянеччині у свято кохання, 14 лютого, дві щасливих пари - Дар'я і Олександр та Лілія і Артем, бажаючи створити незабутні спогади своєї любові, урочисто подали заяви на реєстрацію шлюбу. Спеціалісти юстиції, даруючи свято закоханим, бажають пронести крізь роки своє дбайливе ставлення до коханої людини, не забувати дарувати своїй половинці компліменти, добрий погляд, натхнення і, звичайно, поцілунки – з ніжністю і трепетом. #КоханняПозаЧасом на Сумщині триває...

15:27 18.02.2019

83 НОВІ РОДИНИ СТВОРИЛО НА СУМЩИНІ # КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ

Закохані, усміхнені, радісні і зі щасливим блиском в очах – проект Міністерства юстиції #КоханняПозаЧасом 2019 поєднав долі 83 пар на Сумщині. З них 39 пар молодят одружилося в Сумах, в Конотопі взяли шлюб  9 пар закоханих, у Шостці створили 6 родин.

15:24 15.02.2019

ПЕРША ПАРА ЗАКОХАНИХ НАРЕЧЕНИХ У ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ ЗНАКОВА

Свято всіх закоханих на Сумщині розпочалося урочисто і креативно. З самого ранку гості торгово-розважального центру «Мануфактура» були приємно здивовані незвичною локацією, що дарує змогу одружитись в день, коли навколо витає особлива атмосфера романтики і кохання.

14:30 14.02.2019

ОТРИМУЮЧИ ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ, «ПРАВОВИЙ MessageBox» РУХАЄТЬСЯ ПО СУМСЬКИХ ШКОЛАХ

Мандрівку по сумських школах продовжує пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox». Цього тижня він завітав до Сумської спеціалізованої школи №10, де поширив цікаві та актуальні теми та новини від Мін’юсту.

11:37 12.02.2019