Голова громади

Мельніков Михайло Віталійович –  народився 20 листопада 1966 року в селі Мішутине Путивльського району Сумської області. З 1973 по 1976 рік навчався в Мішутинській початковій школі. З 1976 по 1981 рік продовжив навчання у Рев’якинській восьмирічній школі, після закінчення якої навчався в Сумському сільськогосподарському технікумі і в 1984 році закінчив повний курс навчання за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві». З 1984 по 1988 рік навчався в Сумському філіалі Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві». Працює на посаді сільського голови Вільшанської сільської ради з 23 листопада 2010 року.